Instalace automatických zavlažovacích systémů

29. 07. 2020 První pomoc prosychajícímu trávníku

Co dělat v případě, že díky přetrvávajícímu...Více informací

29. 07. 2020 Sportovní trávníky potřebují vodu

Voda je vzácná a někdy drahá surovina. Proto při...Více informací

23. 04. 2017 Postřikovače PERROT na stadionu Letka

Na stadionu Letka, který využívá FC Slovan Liberec pro trénink hráčů, byly...Více informací

Spojovací program PERROT

OHEBNÉ SPOJE - systém s ocelovými rychlospojkami

Mnoho věcí se v posledních letech změnilo, rychlospojky PERROT však zůstaly. A zůstala i jejich kvalita a všestranné použití. Původně byly vyvinuty pro zavlažování, ale v průběhu času si trubky s ohebnými spoji našly mnohem širší škálu využití.

Spojky, fitinky a trubky PERROT se používají v zemědělství, zahradnictví, průmyslu, na stavbách tunelů a silnic, při snižování hladiny podzemní vody, v čistírnách odpadních vod, při ukládání tekutých odpadů, ochraně životního prostředí a pro mnoho dalších činností.

Nejběžnějšími čerpanými materiály jsou studená nebo teplá voda, stlačený vzduch, malta, asfalt, olej, pára, tekutá paliva a plyn.

Spojky PERROT se vyrábějí z kvalitní oceli a dodávají jako černé nebo žárově pozinkované. K dostání jsou i se zesílenými páčkami z litiny. Díky osazenému kroužku se spoje dají spojovat jen jednou rukou. Těsnicí kroužky jsou k dostání v několika kvalitativních třídách: pro běžné použití (studená voda), odolné vůči horké vodě, odolné vůči olejům, odolné vůči palivům a pro použití v sacích potrubích.

Vlastnosti:

- originalní rychlospojka PERROT 
- snadné spojování jen jednou rukou
- k dostání v průměrech 50, 70, 89, 108, 133, 159 a 216 mm
- spoj je možné "ohnout" na obě strany o 15° 
- těsní na tlak i podtlak (sání) do 10 bar i když je spoj znečištěný

 

 

OHEBNÉ SPOJE - systém s nerezovými rychlospojkami

Originální rychlospojka PERROT je k dostání i v nerezové verzi z oceli V4A (1.4404).

Výhody tohoto spojení se pak dají využít i v dalších doplňkových aplikacích: např. k odsávání nebo přepravě alkoholu, nápojů, rostlinných olejů, vína, kyselin, žíravých látek, rafinérských produktů chemických látek a k čerpání agresivních materiálů všech druhů.

Nerezové rychlospojky PERROT jsou k dostání v průměrech 50, 70, 89, 108, 133 a 159 mm.  V ostatních aspektech jsou vlastnosti nerezových spojek stejné jako u pozinkovaných typů. 

DOSTUPNÉ TYPY:

SUPRA = miska z nerezi, háky a páky z pozinkované oceli

OPTIMA = všechny části z nerezi (1.4404)

Těsnicí kroužek KKG ve standardní verzi : běžné použití (voda)

Další informace najdete na následujících stránkách nebo nám zašlete e-mail. Požadované informace obdržíte od jednoho z našich distributorů nebo přímo od firmy PERROT.