Instalace automatických zavlažovacích systémů

29. 07. 2020 První pomoc prosychajícímu trávníku

Co dělat v případě, že díky přetrvávajícímu...Více informací

29. 07. 2020 Sportovní trávníky potřebují vodu

Voda je vzácná a někdy drahá surovina. Proto při...Více informací

23. 04. 2017 Postřikovače PERROT na stadionu Letka

Na stadionu Letka, který využívá FC Slovan Liberec pro trénink hráčů, byly...Více informací

Vyberte si:

Podzemní výsuvné postřikovače PERROT s turbínovým, úderovým nebo pístovým pohonem

Přesně cílené - a tím i lepší - řešení pro každou aplikaci. Jedině Perrot může nabídnout vše z jednoho zdroje.

Abychom vám mohli pomoci najít zavlažovací systém, který bude pro vaše podmínky nejvýhodnější, nabízíme stručný přehled různých typů pohonu. Hnací silou rotačního pohybu je ve všech případech tlak závlahové vody. Různé typy pohonu mají ale různé vlastnosti:

Turbínový postřikovač "Hydra" je nejmodernějším produktem ve své třídě. Jeho provoz je neobyčejně tichý, díky centrálnímu vedení vody má velký dosah s nízkými tlakovými ztrátami. To snižuje zátěž čerpadel i rozvodné potrubní sítě a šetří náklady na energii.  

Postřikovače řady LVZ s úderovým mechanismem jsou prakticky nezničitelné. Kromě bezkonkurenční spolehlivosti vynikají vysokou nákladovou efektivitou. Jsou odolné vůči kalné vodě i vůči "ne právě přemýšlivé" obsluze.

Jedinečný pístový pohon podzemních výsuvných postřikovačů VP2 má dosah přes 50 m. Tohoto dostřiku se poprvé dosáhlo právě u tohoto typu. "VP2" zavlažuje dostihové dráhy a sportovní hřiště výhradně zvenčí, eliminuje se tím nutnost instalovat postřikovače uvnitř plochy hřiště nebo dráhy.

Propracovaná konstrukce trysky v kombinaci s optimální trajektorií dávají postřikovačům PERROT ještě jednu pozoruhodnou vlastnost: vítr má na jejich funkci pouze minimální vliv. Tryska efektivně míří na dané místo a voda k němu letí s neomylnou přesností. 

Technologie s trvající hodnotou: V našich výrobcích se snoubí německá preciznost, nejnovější výrobní postupy a materiály nejvyšší kvality. Výsledkem jsou pak nejkvalitnější podzemní výsuvné postřikovače. Záruku poskytujeme standardně na dobu 5 let.

 Inovativní - uživatelsky příjemné - trvanlivé - vysoce efektivní

 

 

Podzemní výsuvné postřikovače řady HYDRA

Podzemní výsuvné postřikovače VP2

Podzemní výsuvné postřikovače řady LVZ