Instalace automatických zavlažovacích systémů

29. 07. 2020 První pomoc prosychajícímu trávníku

Co dělat v případě, že díky přetrvávajícímu...Více informací

29. 07. 2020 Sportovní trávníky potřebují vodu

Voda je vzácná a někdy drahá surovina. Proto při...Více informací

23. 04. 2017 Postřikovače PERROT na stadionu Letka

Na stadionu Letka, který využívá FC Slovan Liberec pro trénink hráčů, byly...Více informací

Podzemní postřikovače VP3

POPIS A POUŽITÍ
První velkoplošný podzemní výsuvný postřikovač s dosahem až 54 m s vestavěným elektroventilem. Jeho nový kompaktní pístový pohon zaručuje přesné, plynulé a téměř bezhlučné zavlažování s neomezenou regulací rychlosti rotace. Postřikovač VP3 zajišťuje rovnoměrné zavlažení u rozsáhlejších ploch. Postřikovač VP3 je vhodný pro plochy s umělými povrchy, jako jsou například hřiště pro fotbal či pozemní hokej. U velkoplošných postřikovačů Perrot je již standardem, že technologie nevstupuje umístěním postřikovačů do zavlažované plochy. Typ VP3 je tedy vhodný pro nové a zejména pro stávající plochy s umělým povrchem. Postřikovač lze využít i pro zavlažování přírodních trávníků, jaké se vyskytují například na jezdeckých tratích.

TECHNOLOGIE TRYSKY
Konstrukce inteligentní trysky plynule zrychluje vodu o nízké turbulenci mezi vstupem a výstupem. Tím je dosaženo větších dostřiků při menším průtoku.

SEKTOR SCOUT
Funkce Sektor Scout, umožňuje přesnou kontrolu zavlažení  v nastavené výseči.  Doba zavlažení není řízena dle časového intervalu, nýbrž nastavenou výsečí. Ke spuštění a vypnutí postřikovače dochází vždy ve stanovené části výseče.

VLASTNOSTI
Podzemní výsuvný postřikovač s 25° trajektorií. Nastavitelná doba rotace od 50 do 120 sekund při tlaku 4 až 8 baru. Ovládání shora funkcí ON-OFF-AUTO.

MATERIÁL
Tělo, ložisko a výsuvník z trvanlivého technického plastu, mosazi a nerezové oceli. Rameno a trysky z trvanlivého technického plastu.

DOSTUPNÉ TYPY

  • výsečový a celokruhový postřkovač
  • s plastovým víkem
  • s adaptérem pro umělý trávník ( KR )
  • se systémem Sektor Scout ( SC )
Technické údaje ke stažení